Biżuteria Komplety Kolczyki Bransoletki Naszyjniki, Wisiorki Pierścionki Broszki Biżuteria Ślubna Biżuteria Męska
Koszt dostawy biżuterii na terenie Polski GRATIS!

Biżuteria zakupiona w naszym sklepie jest dostarczana ozdobnie zapakowana.
BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE
Jeżeli chciałabyś mieć biżuterię według własnego projektu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością wykonamy Twoją wymarzoną biżuterię!

Możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego.
Jeżeli nie lubisz wypełniać formularzy, a podoba Ci się nasza biżuteria, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Wspólnie ustalimy warunki transakcji!
mail kontakt@pracowniamb.pl
tel +48600529506
godz 9:00-17:00 (pn-pt)

Płatności i wysyłka

Czas realizacji zamówień, dostawa i płatności


1. Płatności dokonywane są poprzez przelew pocztowy lub bankowy na rachunek firmy Bartosz Bojarowski Foxtrot w banku Bre Bank S.A. (MBank):

BRE BANK s.a.
57 1140 2004 0000 3302 5754 1077
Bartosz Bojarowski Foxtrot
ul. Komorowicka 1
52-279 Karwiany
Polska

2. Zamówiona biżuteria wysyłana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zamówienia wysyłane są najpóźniej w następny dzień roboczy od momentu zaksięgowania zapłaty na koncie bankowym sklepu. Paczki wysyłane są od poniedziałku do piątku.
3. Towary pakowane są w koperty bąbelkowe lub małe pudełka i wysyłane listem priorytetowym. W przypadku większego zamówienia towar wysyłany jest paczką pocztową.
4. Koszt dostawy na terenie Polski ponosi firma Bartosz Bojarowski Foxtrot.
5. Koszt dostawy do pozostałych krajów Unii Europejskiej ustalany jest indywidualnie zgodnie z cennkiem Poczty Polskiej.
6. Sklep nie wysyła towaru za pobraniem. Zamówienia realizowane są z chwilą zaksięgowania całej należności na koncie bankowym firmy.
7. Sklep prowadzi sprzedaż przede wszystkim przez Internet. Istnieje możliwość osobistego odbioru biżuterii w umówionym conajmniej 24h wcześniej miejscu i terminie. Odbiór osobisty jest możliwy tylko na terenie miasta Wrocław.